43218. Kai Lindemann (1931-2007): Komposition

Akvarel, 42 x 29,5 cm. Sign. Lindemann -74

Varenr. 43218

5 April 2017 20:01

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning