43033. Spejl og konsol

Mahogni. Udskåret bladværk, sløjfer, søjler mm. 20. årh.s begyndelse. Senere guldfarvet krone af kunststof.
Spejl 116 x 78 cm, konsol H. 85, B. 64, D. 37 cm

Varenr. 43033

5 April 2017 20:07

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 1.300 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

F161.300 DKK2017-04-05 20:05
245441.200 DKK2017-04-05 20:05
221900 DKK2017-04-05 20:04
22370600 DKK2017-04-05 18:20
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms