42546. Konsolskab, nød

Profileret fyldningsdør og en skuffe. 19. årh. B 67, H. 83, D. 36 cm.

Brugsslitage, små finerafslag, senere greb skruet i skuffen

Varenr. 42546

5 April 2017 20:08

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms