42402. Skriveskrin, rosentræ med messingindlægninger

Greb af messing. På løst understel. 19. århundrede. 38 x 25 x 13 cm, stellet H: 54 cm
(en skuffe mangler indvendigt)

Varenr. 42402

5 April 2017 20:15

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 600 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

22370600 DKK2017-04-05 18:23
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms