43279. Per Erik Bjornson: Fire skalstole "Ciao"

Fire skalstole med sæde af rødt hård plast, forcromet fod. Stemplede under sæderne "Per Erik Bjornson Softline"

Alm. brugsslitage i form af ridser og mærker

Varenr. 43279

12 April 2017 19:35

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 1.200 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

223701.200 DKK2017-04-12 19:33
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms