43216. Gustaviansk spejl

Forgyldt ramme med sfinxer og ornamenter på hvid bund. Nyere spejlglas. 82 x 43 cm. 19. årh.

Varenr. 43216

12 April 2017 20:20

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK 1.200 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

222441.200 DKK2017-04-12 20:11
245441.100 DKK2017-04-12 19:09
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms