42649. Lille tilt top table

19. århundrede. Malet. Rodfinéret plade med blomstermotiv. Drejet sortmalet søjleben på trefod. H: 71 cm, Ø: 57 cm
(en fod med spor efter orm)

Varenr. 42649

12 April 2017 20:28

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 350 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 800 DKK

24730350 DKK2017-04-12 06:58
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms