42219. Johan Behrens (1904-1967): "Slæbebåd"

Olie på lærred. 76 x 98 cm. Sign. Johan Behrens 1948. I pragtramme

Varenr. 42219

12 April 2017 20:36

Vurdering 6000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning