37141. Jo Valeur Kyhn (1886-1959): Stedmoderblomster i kurv

Olie på lærred monteret i ramme, lærred mod lærred, bagsiden med skitse af måge.
Sign. monogram JVK 1912. Lysmål 38 x 57 cm

Varenr. 37141

12 April 2017 20:37

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 100 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 800 DKK

19762100 DKK2017-04-11 17:44
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms