43200. To miniaturer: Napoleon og adelsmand 18/19. årh.

Portræt af Napoleon siddende ved rød portiere, på gulvet hans hat. I ramme af ben. Sign. utydeligt K. de J...? samt portræt i oval af ubekendt adelsmand, siddende ved skrivebord. Sign. Romnay. Ramme af metal.
Hhv. 13,5 x 9,5 cm og 7 x 5,5 cm

Varenr. 43200

12 April 2017 20:38

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 900 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

18613900 DKK2017-04-12 20:29
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms