43250. Ubekendt kunstner: Æblegren

Olie på lærred, 60 x 46 cm. Sign. monogram EM

Varenr. 43250

12 April 2017 20:40

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 750 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

340750 DKK2017-04-12 10:41
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms