43251. Godfred Christensen (1845-1928): Vej mod en gård

Olie på læred, 28,5 x 38 cm. Sign. GC 1866

Varenr. 43251

12 April 2017 20:40

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK 750 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

340750 DKK2017-04-12 10:42
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning