43252. Christian Zacho (1843-1913): Solnedgang gennem grantykning

Olie på lærred, 25 x 33,5 cm. Sign. CZ 89

Varenr. 43252

12 April 2017 20:41

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 1.200 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

3401.200 DKK2017-04-12 10:42
247111.100 DKK2017-04-12 19:49
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms