42553. Ole Søndergaard (1876-1958): Østbanegade Århus

Olie på lærred, sign. O.Sg. 23.
34 x 46 cm

Varenr. 42553

12 April 2017 20:41

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms