42979. Ubekendt kunstner: Portræt af dansk tremastet skonenrt

Olie på lærred, 36,5 x 52,5 cm. Sign. utydeligt

Varenr. 42979

12 April 2017 20:44

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 400 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 700 DKK

18209400 DKK2017-04-12 14:43
18655375 DKK2017-04-05 13:45
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms