42980. Ubekendt kunstner: Portræt af D/S Activ

Olie på lærred/pap, 32 x 36 cm (krakeleringer)

Varenr. 42980

12 April 2017 20:45

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 1.000 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

203291.000 DKK2017-04-12 08:54
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning