43014. Carl Carlsen (1855-1917): Skovsø

Olie på lærred. Sign. Carl Carlsen 98. 33,5 x 52,5 cm

Varenr. 43014

12 April 2017 20:47

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms