43207. P. Hertz; Sølvpokal 1895

Forgyldt cuppa indvendigt, låg i form af brandmandshjelm stemplet P. Hertz samt Kbh 1895, H. 31 cm. Vægt 376,2 g.

Varenr. 43207

12 April 2017 20:53

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK 1.200 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

205791.200 DKK2017-04-05 12:37
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms