43207. P. Hertz; Sølvpokal 1895

Forgyldt cuppa indvendigt, låg i form af brandmandshjelm stemplet P. Hertz samt Kbh 1895, H. 31 cm. Vægt 376,2 g.

Varenr 43207

12 April 2017 20:53

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.200 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

205791.200 DKK2017-04-05 12:37
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms