42272. Serveringsgaffel og spade med benskafter, England 19. årh.

Ciselleret gennembrudt laf på spaden med palmetter. Stemplet James Dixon & Son, Sheffield 1890erne.
L: 27 - 35 cm

Varenr. 42272

12 April 2017 20:58

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning