42383. Bing & Grøndahl: Antik amforaformet vase

Dekoreret med vildvin, forgyldte hanke med maskeroner, Bing & Grøndahl, 19. årh. H. 35 cm

Varenr. 42383

12 April 2017 21:08

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms