38749. Et par øreringe af agat og forgyldt sølv

Grøn agat skåret som skarabæ med vedhæng af koral samt dråbeformet, flerfarvet agat. Montering af forgyldt sølv. L. 9 cm

Varenr. 38749

12 April 2017 21:13

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms