43332. Arne Jacobsen: To AJ pendler

Hvidlakeret metal. Overskærm med lameller foroven. Dia. 50 cm

Brugsslitage i form af mærker og skrammer, den ene med større ridser øverst

Varenr. 43332

12 April 2017 19:43

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 1.000 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

160581.000 DKK2017-04-05 20:25
22370950 DKK2017-04-12 19:41
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning