36723. Leif Ewens (1914-2001), tilskrevet: Parti fra Nakkehoved Fyr.

Usign. Olie på lærred. 66 x 84 cm

Varenr. 36723

12 April 2017 19:56

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 300 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1500-2500 DKK

24016300 DKK2017-04-12 13:58
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms