36723. Leif Ewens (1914-2001), tilskrevet: Parti fra Nakkehoved Fyr.

Usign. Olie på lærred. 66 x 84 cm

Varenr. 36723

12 April 2017 19:56

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 300 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 1500-2500 DKK

24016300 DKK2017-04-12 13:58
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning