43303. Kaspar Bonnen f. 1968: Litografi

Komposition med stol, nr. 68/200 sign. Kaspar Bonnen og dateret 2000, 58 x 42 cm.

Varenr. 43303

12 April 2017 19:57

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms