43227. Kehnet Nielsen: "Virgil", litografi

Litografi i farver. Signeret Kehnet Nielsen 94 100/300.
Lysmål 72 x 53 cm

Varenr. 43227

12 April 2017 19:58

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning