43246. Buster Bruun: litografier "Nokken" (2)

Lysmål: 55 x 44. Begge sign. Buster 80. 32/195.

Varenr. 43246

12 April 2017 19:59

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms