43248. Ubekendt kunstner:Landskab

Olie på lærred, 82 x 121 cm. Usign.

Varenr. 43248

12 April 2017 20:00

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms