42925. Arne L. Hansen: To litografier

To kompositioner, litografier i farver. Begge sign. Arne L. Hansen og dateret hhv. 65 og 77, dette 40/100.
Lysmål 57 x 40 og 63 x 49 cm. Ens rammer

Varenr. 42925

12 April 2017 20:00

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK 400 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

22754400 DKK2017-04-12 19:48
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning