42861. Lars Swane: Landskab

Olie på lærred, 40 x 60 cm, sign. Lars Swane 73

Varenr. 42861

12 April 2017 20:02

Vurdering 1200-1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms