43170. Allan Karms (f.1933): Gadeparti

Olie på lærred. Sign. Allan Karms. 31 x 61 cm

Varenr. 43170

12 April 2017 20:04

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 400 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

23087400 DKK2017-04-07 23:22
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms