43171. Gorm Eriksen (f.1940): Kompositioner (2)

Olie på papir. Indrammet bag glas. Sign. GE. Bladmål 108 x 29 cm

Varenr. 43171

12 April 2017 20:04

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK 800 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

24709800 DKK2017-04-08 11:20
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms