43174. Ubekendt kunstner: Komposition

Abstrakt komposition i gul og blå. Sign. J.L. 57 x 39 cm. Købt ca. 2002. Olie på lærred.

Varenr. 43174

12 April 2017 20:06

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms