43181. Peter Hesk Møller (f.1952): Dansere

Akvarel på papir. Sign. Peter Hesk Møller. Bladmål 63 x 36,5 cm

Varenr. 43181

12 April 2017 20:06

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 400 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

24721400 DKK2017-04-12 20:03
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning