43181. Peter Hesk Møller (f.1952): Dansere

Akvarel på papir. Sign. Peter Hesk Møller. Bladmål 63 x 36,5 cm

Varenr. 43181

12 April 2017 20:06

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 400 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

24721400 DKK2017-04-12 20:03
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms