43182. Peter Hesk Møller (f. 1952): Figurkomposition

Akvarel på papir. Sign. Peter Hesk Møller PM 94. Bladmål 63 x 36 cm

Varenr. 43182

12 April 2017 20:07

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms