43300. Salvador Dali (1904-1989): Marquis de Sade

Litografi, rammemål 92 x 75 cm. Sign. Dali XXXIII/XC

Varenr 43300

12 April 2017 20:07

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 2.000 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

247172.000 DKK2017-04-12 20:03
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms