43175. Jan Wessel (f. 1952): Suite på tre kompositioner (3)

Sign. på bagsiden Jan Wessel 2003. 30 x 60 cm. Olie på lærred

Varenr. 43175

12 April 2017 20:09

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 600 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

22370600 DKK2017-04-05 21:41
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms