43176. Jørgen Larsen: Komposition med figur

Olie på lærred. Sign. På bagsiden Jørgen Larsen 1996. 54 x 40 cm

Varenr. 43176

12 April 2017 20:10

Vurdering 1200-1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning