43350. Rokokokommode, nød/mahogni

Ligeknækket front med to skuffer. Top og front med stregintarsia, sarg og ben rigt udskåret og forgyldt. Ny bagklædning af krydsfinér. 124 x 64 cm, H: 90 cm

Varenr. 43350

12 April 2017 20:10

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 2.000 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

235632.000 DKK2017-04-12 19:33
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning