43393. Axel Hou (1860-1948): Skt. Petri kirke

Olie på lærred. Sign. A: Hou 1915-17. 115 x 90 cm

Varenr. 43393

19 April 2017 20:30

Vurdering 6000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning