43391. Hugo V. Pedersen (1870-1959): Parti fra Løkken strand

Strandparti med badehuse. Olie på lærred. Sign. Hugo VP. 49 x 67 cm

Varenr. 43391

19 April 2017 20:31

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning