43392. Hugo V. Pedersen (1870-1959): "Waterkastel", Java

Olie på lærred. Sign. Hugo VP.
Betegnet på bagsiden: "Waterkastel" Djokjakarta Java Neth: India forhen Sultan badepalads"
170 x 45 cm

Varenr. 43392

19 April 2017 20:31

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 3.000 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 4500 DKK

3403.000 DKK2017-04-18 18:35
46542.800 DKK2017-04-07 16:51
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning