43471. Ubekendt kunstner: Mandsportræt

Olie på lærred, 38,5 x 32 cm. Usign. U/R

Varenr. 43471

19 April 2017 20:33

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 3.400 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

SONSQUAD3.400 DKK2017-04-19 20:23
200763.200 DKK2017-04-19 14:33
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms