42706. Ubekendt kunstner: Vagten får sig en lur

Olie på lærred, 79 x 64 cm. Usign.
(reparationer)

Varenr. 42706

19 April 2017 20:35

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning