43071. Ferdinand von Kobell (1740-1799): Hvil under høstarbejde

Tusch, 17 x 15 cm, Sign. og dateret 1770

Varenr. 43071

19 April 2017 20:38

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 550 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

12736550 DKK2017-04-19 16:53
SSJK500 DKK2017-04-13 11:15
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning