43220. Meissen: Tea Caddy

Manganfarvet dekoration i form af blomsterbuketter. 18. århundrede. H: 13,5 cm (skår på kant af låg)

Varenr. 43220

19 April 2017 21:06

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 500 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

262500 DKK2017-04-18 20:55
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms