43203. Anne Sofie Hornemann (f.1971): Komposition

Olie på lærred. Sign. 147 x 97 cm.

Varenr. 43203

19 April 2017 19:49

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 1.200 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

245831.200 DKK2017-04-19 19:30
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms