43178. Lone Nørbo: Suite på tre kompositioner (3)

Alle sign. LN og på bagsiden Lone Nørbo 2000. Olie på lærred. 30 x 30 cm.

Varenr. 43178

19 April 2017 19:49

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms