43208. Carl Henning Pedersen (1913-2007): H.C. Andersen suiten, to litografier

Litografier i farver. Sign. Carl Henning Pedersen 1985 og nummerede 44/250. Lysmål 75,5 x 55,5 cm

Varenr. 43208

19 April 2017 19:51

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 3.400 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

214793.400 DKK2017-04-19 18:54
41653.200 DKK2017-04-19 16:30
182092.200 DKK2017-04-12 14:48
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning