43465. Otto P (1902-1995): Kvindefigur skåret i træ

H: 24 cm. Sign. i bund Otto P. (ben repareret ved ankler)

Varenr. 43465

19 April 2017 19:52

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK 850 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

247850 DKK2017-04-18 14:05
20933800 DKK2017-04-19 19:00
12649650 DKK2017-04-15 21:48
22478600 DKK2017-04-12 20:45
18209500 DKK2017-04-12 14:50
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning