43469. Preben Wölck (1925-2000): Hvid låge

Olie på lærred, 33 x 38 cm. Sign. P. Wölck Madsen -48 (?)

Varenr. 43469

19 April 2017 19:53

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 450 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 800 DKK

340450 DKK2017-04-18 18:32
24750425 DKK2017-04-19 17:43
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms